Polskie Demony

Demony z piekła rodem!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapoznać się z regulaminami, nie są nudne i rozwlekłe...

#1 2008-03-28 21:15:34

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Wypełnianie Slotów.

Witam, aby ułatwić wam wypełnianie slotów w itemach postanowiłem napisać krótki poradnik.
A więc, mamy do dyspozycji FCH (force core high) i jakiś item ze slotem bądź dwoma, dajmy na to, że mamy osmiun armour suit z dwoma gniazdami, i chcemy tam włożyć 50hp. Do takiej operacji potrzebować będziemy FCH, nasz suit, i Catalyst dzięki któremu uzyskamy chcianą opcję w wypadku HP jest o to hełm. Uwaga Catalyst musi być tej samej klasy co suit lub jedną klase niższy, np shadowtitanium, koniecznie z dwoma slotami (chociarz nie wiem czy z 1 też musze to sprawdzić i uzupełnić). OK mamy już co potrzeba co dalej? Bieżemy to wszystko i udajemy się do Core Alchemista->zagadujemy do niego->wybieramy UPGRADE->znowu UPGRADE-> i mamy 3 pola. Do pierwszego pola wkładamy nasz suit, do drugiego FCH, a do trzeciego Catalyst czyli zakładamy, że mamy osmiun battle helm z gniazdami. Do dodania opcji potrzebne będzie jeszcze 800k (800 000)alz. Następnie klikamy na dole i kręcimy. Mamy 75% szans na powodzenie. Zakladamy, że się udało i mamy jeszcze drugie gniazdo i chcemy tam mieć drugie 50hp nic prostszego powtarzamy operacje tyle, że mamy 50% szans na powodzenie i płacimy 1,6kk.

Są oczywiście, też opcje 2levela. Tutaj nie ma rady. Potrzeba nam itemu załużmy, że tym razem to będzie osmiun katana z 2 gniazdami. Potrzebujemy 2FCH i coś około 1.8kk, catalyst w tym przypadku jest bezużyteczny gdyż opcje 2lvl wchodzą losowo i nigdy nie wchodzi to co chcemy, chyba, że mamy farta.

Teraz opisze jaki item (CATALYST) może dać jaką opcję:

Helm - HP
Gloves - Attack Rate Up
Suit - Defense Up
Boots - Defense Rate Up
Orb/Crystal - Magic Up
1hand Swordy - Attack Up
2han Swordy - Crit Dmg Up (podwójna opcja)

W jaki item można co włożyć:

Helm = Defense, Defense Rate, Crit DMG
Suit = HP UP, Defense, Defense Rate
Gloves= Defense, Attack Rate, Defense Rate, Attack
Boots = HP UP, Defense, Defense Rate
1reczne bronie = Attack Rate, Attack, Crit DMG, Magic
2reczne bronie = Attack Rate, Attack, Crit DMG, Magic
Orby/Crystale = Attack Rate, Attack, Crit DMG, Magic

To wszystko wyżej to są opcje 1lv. Opcji 2lv nie rozpisze co gdzie idze mieć, gdyż losowo wchodzą i sam nigdy nie widziałem wszystkich, przynajmniej nie na tyle dużo, żeby wyciągnąć jakieś wnioski. Jeżeli coś jest niejasne pisz na gg-11133827.

Pozdro! Pomogłem zapodaj reputa.
See You In Game.


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 

#2 2008-03-29 12:20:44

Cahir

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Wypełnianie Slotów.

Good job. Tutaj nie mam zastrzeżeń, ale proszę poraw literówki.

Offline

 

#3 2008-03-29 13:51:50

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Wypełnianie Slotów.

Już się za to biore, wczoraj mi literki skakały bo zmęczony byłem.


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 
Zapoznać się z regulaminami, nie są nudne i rozwlekłe...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwardiasqd.pun.pl www.killarneypopolsku.pun.pl www.303rdlsu.pun.pl www.gik2010.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl