Polskie Demony

Demony z piekła rodem!

Ogłoszenie

Zapoznać się z regulaminami, nie są nudne i rozwlekłe...

#1 2008-03-28 15:16:00

Cahir

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Force Archer

Wszystko o FA

Offline

 

#2 2008-03-29 00:56:43

DyingFetus

Administrator

9746292
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Force Archer

Wśród autentycznej szóstki "Force Archer", "Force Shielder" i "Force Blader" nie pochodzą z "Sage Tower" jak inne 3 klasy. Powstawały niezależnie przez setki lat od "Nevareth Exodus-a". W przeszlosci byly nazywane mianem "Force Handler", ale teraz stało się nazwa wszystkich 6 klas.

Wśród niezależnych mocy bojów, "Force Archer-rzy" pochodzący od grupy "Wizard". Zauważyli potencjał mocy magicznych dalekiego zasięgu, i uczyli się jak powiększać potencjał mocy magicznych. Pośród "Force hendlerów" jest wiadome, że związek miedzy zasięgiem a przestrzenia jest odwrotny do proporcji pomiędzy przestrzenia a siłą.

Twórcy mocy "Force Archerow" byli bardziej zaintrygowani dystansem i prędkością niż przestrzenia a mocą. Ustanowili intensywna daleko zasięgowy atak mocy dla "Force Archer-ów", i stworzyli "Crystals"(kryształy) zaawansowana wersje wizardowych "Orb-ów", Które były bardziej wyspecjalizowane w kontrolowaniu mocy niż powiększaniu jej. To znakomite wynaleźisko dało w rezultacie, "Astral Bow" które pomniejszało ryzyko utraty mocy podczas używania mocy dalekiego zasięgu i polepsza kontrole mocy i szybkości ataku w tym samym czasie. Kontrolowanie kryształów wymaga minimalnej siły fizycznej.

Force Archerzy nie poruszają się zbytnio w porównaniu do innych klas przez ich unikalny styl walki, noszą taki armor jak "Battle Suit Set" z kontynentu Pastur, który ma lepsza obrone niż lekki amor z materiału.

Doświadczeni Force Archerzy mogą używać szybkich ataków dalekiego zasięgu, jeżeli osiągną "master lvl" w kontroli mocy mogą wykonać potężne uderzenie w przeciwnika z dalekiego dystansu które zabije go jednym strzałem.

Offline

 

#3 2008-03-29 13:52:46

Pro4Fun

Novice

Zarejestrowany: 2008-03-29
Punktów :   

Re: Force Archer

po co komu takie pierdoly?^_^
lepiej dokladnie opisac postac a nie kopiowac z innych stron fabule cabala..
podac optymalne combo itd itp
takie moje uwagi..
bo to ze nosi battleset ^^ to chyba nie tak trudno zauwazyc ^_^

Offline

 

#4 2008-03-29 13:54:57

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Force Archer

Pro napisalem, że pracuje nad guide dla każdej postaci, pocekaj do wieczora i oceń moją prace mam nadzieję, że mi pomożesz przy FA wiem już o nim troche ale nie tak dużo jak ty. Pozdro


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 

#5 2008-03-29 20:01:12

PLLukaszPL

Novice

Zarejestrowany: 2008-03-29
Punktów :   

Re: Force Archer

Wstęp wiec FA jest postacią czysto magiczną taka jak wizz z tym że jest o wiele bardziej ciekawsza(wygląd łuku:)) skille FA są tak jakby magicznymi strzałami im wyższy lvl mamy tym efektowniejsze i silne będą nasze skille.Ciekawostką jest to że FA ma dużo buffów co później nam sie przydaje
no i oczywiście buffy możemy żucic na kolegów z party bądz gildi bardzo przydatne podczas guild warów ze wstępu to na tyle jedziemy dalej.
Powiem jeszcze co nieco o BM2 na BM2 nasze bronie zamieniają się w 2 Astralne pistolety
ten BM jest określany jako najlepszy przez graczy:)

Skille Build

ZAWSZE OSIĄGAJMY GROTH LVL, a jeśli już osiągniemy max groth lvl wtedy najlepiej dodawać po równo do dexa i do str. Kiedy już będziemy mieli 113 str i 223 dexa reszte pakujemy w int.

Skillowanie

Magic

Do 40 lvlu robimy questy jak leci, nie przejmujemy się niskim rankiem. Kiedy już dorobimy się adept seta, najlepiej +2(+3exp skill), bierzemy najsłabsze crystale i 2 najsłabsze magic skille. Podnosimy je do 9 lvlu, żeby cool time był jak najmniejszy. Następnie idziemy na żółte, ciemno-żółte moby (polecam moscutter'y w Green Despair) i bijemy je z combo (bonus do exp skill) tak do Experta. Następnie kupujemy Citrine Crystal of Adept +2 (+3exp skill) i bierzemy się znowu za questy, których sie namnożyłooo... :dribble:
I teraz jak kto woli, możemy wbijać kolejne ranki co 5 lvli, co 10 lvli. Ja proponuje poczekać do 55 lvlu z wbijaniem a.expert. Wtedy to nałożymy sobie adept rings i adept amulet, najlepiej +1, co da nam kolejne +12exp skill.

Sword

Opłaca się również bić, ponieważ co rank dodaje nam trochę do Statystyk, HP, MP.
Z adeptami wbijamy na Apprentice, tak, żebyśmy mogli używać Dasha i jak kto woli Fade Step (o czym później). Resztą sword rank możemy się zająć po osiągnięciu g.mastera w magic.

Jakie skille?

Magic skills

Novice:
Regeneration - można kupić, aczkolwiek lepiej dodać więcej SP (skill point) do skilli atakujących. Później zmiana na Vital Bless.

Apprentice:
Critical shot - jego trzeba mieć. Co najmniej do mastera/a.mastera podstawowy skill [ile wlezie]
Precision - dość ważny buff dający Hit rate. Następnie zmiana na Eagle Eyes [max do czasu zmiany na Eagle Eyes]
Repulsive armor - Buff na Def rate [20]

Regular:
Blind - debuff zmniejszający hit rate przeciwnika. Według mnie bezużyteczny.
Eagle Eyes - potężny buff dający ponad 600 hit rate. Niestety możemy zbuffować tylko siebie [20]
Lance - skille raczej bezużyteczne na PvE (skille przeszywające). Za to zabójcze na PvP ze względu na bardzo mały casting time co daje olbrzymi DPS [18-20].
Explosion Shot - przydatna rzecz na tych lvlach w walce z mobami, później staje się bezużyteczny. [0-9]

Expert:
Cannony - świetne skille do PvE (skille zasięgowe). Dość niski casting time. Ich sile czuć dopiero na wysokich poziomach [18-20]
Poison Arrow - dość mocny skill przy niezbyt korzystnym casting time. Niektórzy używają go przez całą grę [9-20]
Lower Defense - debuff obniżający defense przeciwnika. Świetna sprawa ale nie warto marnować punktów przed osiągnięciem transcendera.

Advanced Expert:
Shadow Shot - najlepszy DPS ze wszystkich skilli FA. [jak najwyższy]
Mana Condense - buff dający Magic. [20]
Sharpness - buff dający Attack. Jedyny całkowicie zbędny buff dla FA. Z racji ze na wysokich lvl FA przechodzi bardziej w healera, skill może stać sie przydatny. [0 lub 20]
Vital Force - buff na HP. Podstawa [20]

Master:
Greater Heal - leczenie. Bardzo przydatne [20]
Vital Bless - buff odnawiający małą ilość życia co 2 sekundy. Dość przydatny, często ratujący życie na PvP. [9]
Drilled shot - działa z opóźnieniem i przy olbrzymim casting time jest całkowicie bezużyteczny. [0 ewentulanie dla szpanu na 1]

Advanced Master:
Prismatic Arrow - to samo co Drilled shot, z tym ze działa bez opóźnienia. [0 lub 1, ewentualnie 9 ale o tym później]

Grand Master:
Gravity Distortion - genialny skill na PvE. Potężny zasięg i do tego stun. Niestety dość spory casting time. Skill ten potrzebuje miejsca inaczej zwiększa cool time o 50% co może zepsuć combo [9]

Dlaczego uważam ze drilled i prismatic sa bezużyteczne?
Jeśli zastąpi się jeden z tych skilli dwoma cannonami na przyzwoitym poziomie osiągnie się dużo większy DMG w tym samym czasie.
Jak drilled nie ma praktycznie żadnego zastosowania to prismatic można używać jeżeli nie ma sie wystarczającej ilości SP na wymaxowanie 2 cannonow.

Sword skills:

Fade step - przydatny jedynie w guild war lub na 7 kanale (skill psujący combo przeciwnika) [proponowany poziom 9].
Dash - nie wyobrażam sobie poruszania bez niego po mapie [9].

Upgrade Skilli

hp - Vitality Mastery
def1 - Defensive Sense
def2 - Damage Absorb
magic1 - Force Control
magic2 - Ruling Force

Podane skille są najlepsze na PvP. Trzeba zdecydować czy chcemy wymiatać na PvP czy radzić sobie na mobach. FA z dwoma skillami do def rate ma go około 2,5k co naprawdę daje sporo gdy moby leją po 500 -1k. 50 defa to pryszcz przy takich obrażeniach. Z racji ze FA jest klasa dystansowa to nigdy nie osiągnie takiego defa jak inne klasy, wiec i nie ma sensu pakować ile wlezie w def. Bardziej sie liczy rate i spora ilość HP.

Skille do pvp:

Shadow shot [20]
Poison arrow [20 - zobaczcie sobie jaki to ma DPS i do tego zatruwa co czasem się przydaje]
Critical shot [wg. mnie 20 bo jak wejdzie crit to ma super DMG a poza tym jest bardzo szybki].
No i GM-tutaj 9-20 zależy czy chcemy combo z 1 czy z 2 GM-ami
Lance-20 lvl(tym wypełniamy czas pomiędzy danymi skillami tak żeby zdążyły sie zregenerować).

Offline

 

#6 2008-03-30 12:08:08

Pro4Fun

Novice

Zarejestrowany: 2008-03-29
Punktów :   

Re: Force Archer

to jest plagiat ;]
juz to gdzies czytalem...
chyba tylko gorna czesc postu napisales sam ^_^

moze ja cos od siebie napisze
FA hmm   postac dosyc trudna ze wzgledu na najmniejszy def ze wszystkich postaci(serio) postac troche ni w dupe ni w oko^^(chyba lamie regulamin) ani to duzo magic ani def rate.. hybryda taka (ja na swoim fa zmienilem builda(strasznie mnie wku***a ten klasyczny(strasznie zje**li)))  fa ma tez malo hp mniej ma tylko wiz..
dla mnie ta postac nie ma racji bytu ^_^ ona byla stworzona Only4Heal^^ na nic innego si3 fa nie przydaje... ale bez fa zadne party nie wytrzyma ;] wlasciwie to bez fa gra nie moglaby istniec ^_^
co o skillach? hmm na skille nie mozna narzekac ze wzgledu na cast time chociaz te z mastera i dalej juz nie koniecznie.. stun combo raczej fa nie ulozysz
najlepsze combo wedlug mnie :
shooting star(lv9 - tylko i wylacznie), skill z g.m ^^ nigdy nie pamietam jak si3 nazywa ( tez lv9 chociaz mozna 20 ale to juz wedle uzania ^^), shadow shot(lv20), critical shot(lv20) ( nie wpieprzajcie si3 w jakies lance albo cannony bo to totalne gowno choc sa tacy ktorzy uwazaja je za najlepsze sposrod skilli)
buffy : vital force,vital bless, def rate+, magic + obowiazkowo i wszelkie heale jakie sa ;] + art of healing(kozacki buff szkoda tylko ze duration ma 120s a cool 180 ;/) i buff z transa ( cud swiata build pod critical i zaden znoobialy warrior  czy fs(no chyba ze z noobskim buffem +2k def(smiech na sali)) nie ma szans) archera jest dosyc latwo zrobic pod crity..
co tam jeszcze?
a moze upgrade skille...
to tak: zalezy jeszcze od builda ale przyjmijmy ze klasyczny(svx):
hp+,2magic+,2def+, mozna def rate jesli nie potrzebujesz miejsca na change force
chyba ze robisz builda pure int takiego jak ja mam ;]
2magic+, 2def rate+,hp + ;]
build pure int polega na wbiciu jak najwiecej int w statach^^(zaskoczylem was?)
ja zmielilem seta na martial i szedlem w def rate ..mialem okolo 3,2k def rate i mobek na 20hitow trafial moze ze2-3 razy.. fakt ze jak mnie juz trafil to pogrom robil nie maly gdyz def rate mozna wladowac kosztem defa.. czyli build pod pvm silne ciosy i mobki missuja.. wedlug mnie o duzo lepsze niz klasyczny build...("ZAWSZE OSIĄGAJMY GROTH LVL, a jeśli już osiągniemy max groth lvl wtedy najlepiej dodawać po równo do dexa i do str. Kiedy już będziemy mieli 113 str i 223 dexa reszte pakujemy w int."(racja ^^)) chyba ze nie zamierzasz nosic teragrace ;] teraz wedlug mnie nie oplaca si3 nosic no chyba ze z dobrymi opcjami i najlepiej 2slotowe ^^ tylko takie okolo (jeszcze dla FA) 150kk za item ;] ( lepiej 2slotowe osm z opcjami z crafta)
dobra koncze bo si3 gubic zaczynam...pewnie zamieszalem porzadnie ale nie chce mi si3 tego czytac i poprawiac ^_^ wiec radzcie sobie sami^^
moze to komus pomoze(o ile komus bedzie si3 chcialo to czytac) ^^ chociaz watpie

not copyrighted®

Ostatnio edytowany przez Pro4Fun (2008-03-30 12:15:21)

Offline

 

#7 2008-03-30 12:12:36

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Force Archer

Wiedziałem, że to plagiat też to już czytałem. Proszę admina o warna dla autora poradnika, oczywiście Pro dobra robota bo napisałeś to w oparciu o własne doświadczenia. Jeżeli będe miał czas to napisze jakiś więkrzy poradnik dla FA i podczepie twój tekst jeśli się zgodzisz. Albo najlepiej PLLukaszPL podaj autora i link do oryginalnego tematu, tak będzie najlepiej.

Ostatnio edytowany przez Lord (2008-03-30 12:17:29)


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 
Zapoznać się z regulaminami, nie są nudne i rozwlekłe...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dolinasmoka.pun.pl www.303rdlsu.pun.pl www.killarneypopolsku.pun.pl www.gik2010.pun.pl www.demonmt2.pun.pl