Polskie Demony

Demony z piekła rodem!

Ogłoszenie

Zapoznać się z regulaminami, nie są nudne i rozwlekłe...

#1 2008-03-29 10:50:27

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Skillowanie

CZYLI JAK WBIC DBL TRANSA PRZED 100lvl.

Dzisiaj postanowiłem napisać poradnik jak i gdzie skutecznie skillować, aby uzyskąc znakomite efekty.

1.Wpierw wbijamy 50lv (najlepiej).
2.Kupujemy set of adept czyli: dla FS'a i Wara  Shadowsteel Armour set of adept +3+4 skill exp, dla Wiza i Bladera Aramid Martial Set of adept +3+4 skill exp, dla FA i FB Aramid Battle Set of adept +3+4 skill exp.
Warto także dołożyć do naszego setu 2x Ring Of Adept (na 40lv) Amulet Of Adept (na 40lv) oraz bronie z +3 skill exp minimum. Oczywiście sety +2+3 skill exp też wystarczą ale najlepiej +3+4 skill exp bo wtedy premia do skilli jest najwiękrza. Koszta takiego setu z dodatkami to około 2-3kk.
3.Kupujemy 3-4 najsłabsze skille w swordzie i w magic.
4.Można kupić sobie skill Change Force, dzięki niemu będziemy mogli trenować sworda za pomocą magi i na odwrót. Są dwa rodzaje tego skill'a: Change Force Magic->Sword (bijemy magią a skille lecą w sworda) i Change Force Sword->Magic (bijąc skillami ze sworda dostajemy skill exp do magic).

Tyle na wstępie.

Jeżeli już mamy nasz set i skille lecimy do Green Despair na Drzewka lub do Port Lux na żółwie. Na tych potworach bijemy cały czas z combo. Nasze hity są tak małe, że jednego moba bijemy około 2min czyli nie musimy zmieniać stale celu i nie marnujemy cenncyh sekund. Dodatkowe plusy takiego skillowania to:
-Nauczymy się używać Combo, a jak pewnie wiecie do dueli tylko combo.
-Przy 11combo zaczynają się premie do skill exp czyli najlepiej walić tak po 12-13 potem już trudno.

Inna metoda skillowania do punchowanie (grindżowanie ;p). Czyli bieżemy najsłabszy sword/orb/crystal jaki mamy reszta adepty oczywiście (chociaż w tym wypadku adepty nic nie dają) i bijemy potworki z normal ataku. Przy takim skillowaniu skill exp idzie do sworda i magi porówno, jednakże jest go strasznie mało. Odradzam tą metode skillowania osobą, które nie są cierpliwe. O imo jest to najskuteczniejsza metoda.

Są jeszcze training dummy ale tu sprawa przedstawia się tak samo jak przy pierwszej metodzie tyle, że potzrzebujemy premke. Dodatkowo powiem, że premka zwiękrza szybkość bicia skilli o 25% jak się nie myle.

Trenować można także na wcześniejszych lv bodajże na 45lv możemy założyć adep set +2+3 skill exp. Jeżeli ktoś jest zainteresowany takim rozwiązaniem to czemu nie można trenować wcześniej, polecam do takiego treningu kupić D.T. Card Skeleton mine (na 35lv) lub D.T. Card Ghost Ship (45lv jak sie nie myle).
W Ghost Ship i w Skeleton Mine potwory mają dużo HP i mało nas biją, na dodatek nie będą nas odwiedzać nie proszni goście

Teraz tylko pytanie zostaje jakie rangi muszę mieć na jaki lvl, odpoweidź: jakie chcesz, ale rozkłada się to mniej więcej tak:
Dla FS'a i FB
60lv - Master w obydwu.
80lv - Grand Master w obydwu.
100lv - Completer i Grand Master / Dual Completer.
120 - dual Tarnscender obowiązkowo.
Niestety obie postacie używają zarówno magi jak i sworda więc podwójnnie rangi.
Dla WA, BL, FA, WI
60lv - Master i Appretnice / Apprentice i Master
80lv - Grand Master i Regular / Regular i Grand Master
100lv - Completer i Regular/expert // Regular/Expert i Completer
120lv - Transcender i Expert / Expert i Transcender a najlepiej dual Transcender.

Ja polecam wbić odrazu dual transa i mieć spokój, spędzimy całe nudne godziny na treningu lecz efekty wyjdą w praniu. Jeżeli odraz pojedziemy do dual transa to wbijemy go gdzieś na 75lv może prędzej. Wtedy idziemy na duela my mamy 75lv dual trans nasz przeciwnik 90lv g.master a.master i wygrywamy bez problemu.

To by bylo na tyle, jeżeli coś jest niejasne piszcie na gg. Mam nadzieję, że pomogłem.
Miłego skillowania ;p

Pomogłem zapodaj reputa. Pozdro.
See You In Game.

Ostatnio edytowany przez Lord (2008-03-29 18:12:25)


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 

#2 2008-03-29 12:15:32

Cahir

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

Good Job, ale jak zawsze mam jakieś zastrzeżenie. Najlepiej zacząć już skillować na lvlach 45+, ponieważ już na nich można założyć adepty. Na lvlach 45+ skillujemy na drzewach w GD jak Lordzio już napisał, ale na 50 lvlu najlepiej kupić karty do Ghost Ship i tam skillować. W GS moby mają mnóstwo hp, oraz zadają bardzo małe obrażenia, więc nie trzeba co chwila zmieniać moba do combo.  Mam zastrzeżenie jeszcze do jednej rzeczy. Myślę, że wymagania rank na dany lvl zależą od danej klasy np. taki blader(warrior) nie potrzebuje strasznie magic bardziej sword, nie mówie wcale, że blader lub warrior nie muszą skillować magie, lecz nie jest ona aż tak potrzebna jak np. Wizz lub FA. To by było na tyle.

Offline

 

#3 2008-03-29 13:50:35

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

Ale zauważ, że przy dbl rankach są premie dos statów, życia obrażeń defa, więc nie lepiej po prostu  wbijać podwójnie rangi bez względu na klase?? Moim skromnym zdaniem tak. A jęzeli uznasz, że coś ztrzeba dopisać do poradniki, napisz mi to na pw albo tutaj a ja dopisze. pzdr

@down
Tyle, że wiesz przy dbl rankach masz też więcej slotów w upgrade, a bez odpowiedniej ilości slotów w upgrade i bez odpowiednich samych upgradów postać może mieć braki szczególnie na 100lvl+ więc polecam jeszcze przed 100 wbić dbl transa ;p

Ostatnio edytowany przez Lord (2008-03-29 13:57:15)


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 

#4 2008-03-29 13:54:24

Cahir

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

Nie tylko przy dbl rankach, ale i przy zwyklych rank upach sa premie do statsow.

Offline

 

#5 2008-03-29 13:57:44

Pro4Fun

Novice

Zarejestrowany: 2008-03-29
Punktów :   

Re: Skillowanie

wlasnie a zreszta u takiego fa lub wiz bzdura jest skilowanie 2 rankow rownolegle....
myslisz ze kto wygra pvp: fa z trans/appre czy fa dbl a.master? opowiedz jest chyba prosta..

Ostatnio edytowany przez Pro4Fun (2008-03-29 13:58:18)

Offline

 

#6 2008-03-29 14:00:44

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

Wygrać może każdy z nich zależy od umiejętności playerai od jego setu, ale tego dbl transa kiedyś i tak trzeba wbić więc nie lepiej odrazu sobie go wbić a potem tylko exp ?? A odnośnie tego, że Warriorowi nie potrzebna magia, a kto tak powiedział w przyszłości z tego tylko plusy są. Pozatym to miało być moje zdanie, poradnik, w, którym podaje wg. mnie (podkreślam to zdanie) najleprze metody skillenia.

Ostatnio edytowany przez Lord (2008-03-29 14:12:41)


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 

#7 2008-03-29 14:45:59

Cahir

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

No spoko nie denerwuj sie. Ja do twoich myśli dopisuje swoje

Offline

 

#8 2008-03-29 18:14:12

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

Poprawiłem to i owo dopisałem o tych D.T. Card's i poprawiłem rozpis rang na lv. Myśle, że teraz będzie już wszystko dobrze.


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 

#9 2008-03-31 07:19:17

*On tHe*--Verge^^(Zip)

Novice

Zarejestrowany: 2008-03-30
Punktów :   

Re: Skillowanie

Ja cem Masteraaa xF


Skąd pochodzisz?
- Zza muru, z krainy toru królów, z krainy hazardów, jak masz hajs to bombarduj. To przedrzeźnia, wyścigi,wygi z pierwszej ligi. Stąd narasta życie miasta, pal tu z ręki jedenastka.

LorD Ty Masz HAckii Ja to wieeem !! hehehe xD <JoKe>

Offline

 

#10 2008-03-31 14:58:41

MikruS

Regular

2512077
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

Chcieć każdy może a co do skilowania to lord wyraził sie dokładnie i bardzo przekonująco. Nie mam żadnych zastrzeżeń .


I'm LIVE  for you!
I'm AWAKE because of you !

Offline

 

#11 2008-04-01 12:39:40

Cahir

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

Jak teraz zmieniłeś to compa u Bl, Wa, Wiz, Fa juz mozna na 90 lv, a transa 100+.

Offline

 

#12 2008-04-01 16:24:50

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Skillowanie

Można, ale jeżeli ktoś nie trenuje regularnie to nie ma szans.


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 
Zapoznać się z regulaminami, nie są nudne i rozwlekłe...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoryzacjaif1.pun.pl www.wcf.pun.pl www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.shaman-king.pun.pl