Polskie Demony

Demony z piekła rodem!

Ogłoszenie

Zapoznać się z regulaminami, nie są nudne i rozwlekłe...

#1 2008-03-28 15:18:42

Cahir

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Blader

Wszystko o Bl

Offline

 

#2 2008-03-29 00:52:55

DyingFetus

Administrator

9746292
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Blader

"Bladerzy" opanowali "second form of force" która została dziedziczona od Nevareth Exodusa. Wierząc "Sage Tower", umiejętności baldera pochodzą ze sztuki walki która była ćwiczona na wschodnim kraju zagubionego wieku. Ta sztuka walki była odkryta i utworzona podczas Honorowanego wieku .Pierwsza generacja 7 sages potem wynaleziono teraźniejsza formę umiejętności bladera.Ich ćwiczenia to koncentracja na maxymalizowaniu umiejętności fizycznych przez użycie mocy, i ich prioritize dazzling technique i szybkość ponad destruktywną moc. Z początku, używali różnych typów broni, ale szybko zdali sobie sprawę z tego, że najlepszym partnerem dla ich mocy są 2 miecze, i postanowili przy nich pozostać. Od tamtego czasu używają jedno lub dwu ostrzowego miecza jako ich główna broń, noszą lekki armor jak "Martial suit set" z kontynentu Huan dla szybkości. Tak jak Warriorzy, bladerzy maja ograniczone rozumienie mocy, i dlatego bardziej praktykują siłę niż wiedzę o mocy, która wymaga inteligencji.

Offline

 

#3 2008-03-29 08:31:54

MikruS

Regular

2512077
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Blader

Zeby nie bylo przynudzania regulkami z stronki polskiej o Cabalu tak jak w przypadku fetusa z mojego punktu widzenia blader jest srednia postacia. Na exp jak i na skilowanie najlepsze sa Martiale poniewaz moby wogule nie hituja ;] jednak w przypadku pvp jest juz zupelnie inaczej def rate nic nie daje a martiale slyna z tego ze maja malo defa ;] tak wiec w tym przypadku najlepiej na pvp nosic hevy ;] tzw armory dla WA .

Tyle mam do powiedzenia na ten temat


I'm LIVE  for you!
I'm AWAKE because of you !

Offline

 

#4 2008-03-29 12:27:30

Cahir

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Blader

Są dwa rodzaje bladerów:

a) klasyczny blader- nosi katany i martial set- jeżeli chcesz być classic wal po równo w str oraz dex
b) heavy blader- armor i blady jeżeli chcesz być heavy wal w str

Ja ide na heavy blader. Lecz zamierzam równierz zalożyć osmium martial, czyli dojde do 243 dex, reszta do str, żeby założyć osmium armor suit.

Offline

 

#5 2008-03-29 19:04:21

Lord

Expert

11133827
Skąd: Bieruń
Zarejestrowany: 2008-03-28
Punktów :   

Re: Blader

BLADER: CZYLI CO TO JEST I Z CZYM TO SIĘ JE

Zacznijmy na początek od wad i zalet naszego bohatera.

ZALETY:
-Crit dmg, potęzną broń bladera
-Hit Rate, jest go bardzo dużo i nawet bez combo żadko missuje
-Def Rate, iż nasza postać ma dużo def rate żadko obrywa
-Szybkie skille

WADY:
-Mały def, a to boli i to bardzo, jeżeli wejdzie w nas zbyt dużo hitó możemy łatwo paść
-Dość niski dmg, ale to już nie jest bolesne, crity nadrabiają


JAK ZABRAĆ SIE ZA BLADER'a:
A więc do 50lv targamy wszystkie questy jakie są możliwe, następnie lecimy do PL i u instructora kupujemy skill change force magic->sword, dzięki temu możemy za pomocą magi trenować sworda, kupujemy też adept seta i jazda z treningiem (trening skilli opisałem w innym temacie zapraszam). Należy pamiętać, że do 60lv rozdajemy pkt pod growtch goal, nastepnie wybieramy dwie możliwości, ale o tym za chwilę. Zakładamy, że trenowaliśmy do Transcender w swordzie w magi mamy expert a nasz lv to koło 75, lecimy znowu do instructora i kupujemy skill change force sword->magic a ten wcześniejszy usuwamy. Na naszym lvl czas o nowy set o tym także za chwilę.

Otóż na 60lvl powinniśmy zdecydować jaką drogę wybieramy, mamy do dyspozycji dwie:
-Classic Blader, klasyczny build naszego miecznika
-Heavy Blader, build opierający się na tym, że nasz bohater lata w Armur secie a nie w Martial.

O imo ubrać naszego Bladera w armour set jest to najleprza rzecz jaką możemy zrobić, gdyż armour set ma wysoki def, martial znacznie niższy nadrabia jednak def rate, którego my i tak mamy od groma więc ?? pozatym armour set ma bajerancki wygląd.Jeżeli wybieramy Classic Blader'a staty rozdajemy dalej pod growtch goal a przy heavy blader staty rozdajemy pod osmiun armour set. DObrze także wiedzieć, że przy każdym sowrd rank upie dostajemie premie do STR i DEX a przy magic rank upie dostajemy premie do INT i DEX, czyli DEX leci nam najszybciej i nie musimy sie zbyt martwić o niego bo i tak będzie go dużo.

JAKIE ITEMY DLA BLADER'a:
-Osmiun Armour/Martial Suit +100HP
-Osmiun Armour/Martial Helm +20% crit dmg
-Osmiun Armour/Martial Boots +100hp/+Def Rate
-Osmiun Armour/Martial Gloves +Hit Rate
-2x Osmiun Blade/Katana +20% crit dmg
-2x Critical Ring +1,+2 itd....
-Amulet Of Guard+1,+2 itd.....
-2x Barcelet Of Fighter+1,+2 itd.....
-EOF+3,+4 itd....

Chyba, że ktoś bogaty może sobie pozwolić na:
-Osmiun Martial Suit +50HP +7% sword skill amp
-Osmiun Martial Helm +36% crit dmg (craftowany)
-Osmiun Martial Boots +50HP +7% sword skill amp
-Osmiun Martial Gloves +7% sword skill amp lub zostają te co były
-2x Osmiun Blade/Katana +36% crit dmg (craftowane)
-reszta zostaje

Do treningu wiadomo aramidy z jak najwiękrzym+ do skill expa

SKILLE I COMBO:

Wpierw rozpisze, które skille należy maxować te, których nie należy sie dotykać nie zostaną ujęte.

Lightening Slash - świetny dmg AOE, polecam na 9lv
Blade Scud - genialny skill dmg i przewraca AOE choć nie zawsze oczywiście 9lv
Blade Cry - dobry skill, ładny dmg, a przedewszystkim AOE można podnieść na 9lv <-by MikruS xD
Vital Interfere - świetny no i stun oczywiście 9lv można maxować
Twin Moon SLash - świetny skill dystansowy maxujemy
Mirage Grind - niezły AOE skill można dać 9lv
Hassing Dance - świetny na dodatek przewraca moby maxujemy
Storm Grind - maxujemy
Duble Rising - można kupić i wymaxować jeśli się ma extra kase
Intense Blade - genialny buff dodaje nam ampa oczywiście max
Field Of Fear - kolejny genialny tyle, że debuff na maxe odejmuje 150 defense przeciwnikowi
Instant Immunity - maxujemy
Soul Blade - maxujemy
Dash - maxujemy
Aura Barrier - maxujemy
Mirage Step - maxujemy
Iron Skin - można wymaxować w połączeniu z aura barrier świetny

*AOE - Area Of Efect (skill obaszrowy)

UPGRADE:
-HP
-Def Rate
-Hit Rate
-Attack
-Defense

COMBO:

PVE
Blade Scud->Vital Interfere->Lightening Slash->Mirage Gring

PVP
Blade Scud->Blade Cry->Mirage Grind->Lightening Slash

Jeżeli walczymy z Wizem lub Archem można zastosować Twin Moon SLash, który niekiedy przewraca przeciwnika, jeżeli się uda dobiegamy do Archa/Wiza i zapodajemy mu nasze combo.

Do każdego pvp należy mieć włączonego buffa Inetnse Blade, Aura Barrier oraz Iron Skin, można także dać debuffa przeciwnikowi Field Of Fear, i jeżeli wejdą nam crity wygrywamy.

Poradnik napiany w oparciu o wypowiedzi high lvl bladerów, więc mnie się nie czepiać. Jeżeli któryś z naszych Bladerów chce coś dodać niech pisze a dokleje to. Mam nadzieję, że to komuś pomoże, jeżeli tak zapodaj reputa Pozdro.
See You In Game.

Szczególne podziękowania przy tworzeniu poradnika dla MikruS'a xD

Ostatnio edytowany przez Lord (2008-03-30 15:42:58)


Bo ja jestem Bogiem uświadom to sobie sobie...,[...].... orany rany jestem niepokonany !!!!!

POMOGŁEM ?? ZAPODAJ REPUTA !!

Offline

 
Zapoznać się z regulaminami, nie są nudne i rozwlekłe...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwardiasqd.pun.pl www.demonmt2.pun.pl www.dolinasmoka.pun.pl www.gik2010.pun.pl www.killarneypopolsku.pun.pl